Сеймфаґ: відмінності між версіями

Матеріал з Енциклопедія Драматика
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Немає опису редагування
Немає опису редагування
 
(Не показані 7 проміжних версій 4 користувачів)
Рядок 1: Рядок 1:
[[Файл:Демотиватор про семенство в Раді.jpg|200px|thumb|УРЖ]]
[[Файл:Демотиватор про семенство в Раді.jpg|200px|thumb|УРЖ]]
[[Файл:Семен Семенченко 2.jpg|200px|thumb|Двоїню цього семена!]]
[[Файл:Семен Семенченко 2.jpg|200px|thumb|Двоїню цього семена!]]
'''Cеймфаґ''' (''семен'') ніхто інший, аніж безосібний, який, користуючись пільгами анонімності, імітує жваву дискусію між кількома людьми навколо певного питання, в якому він зацікавлений. Поширений переважно на дошках, через відсутність необхідності створення підробних а-ля форумівських профілів і ті ж самі особливості модерації, якій начхати на те, що усі пости на підтримку чергового “вінрарного” треду написані з одного IP. Хоча, як відомо стиль викладу і почерк у кожної людини свій, тому пан часто впізнається. Та можу заспокоїти семенів, через відсутність якихось інших ознак на позаіміджбордний світ, безосібний не надто ненавидить сеймфаґів, оскільки наврядчи зможе вилити ненависть. Крім того, як можна ненавидіти подібного собі?
'''Cеймфаґ''' (''семен, Семен Семенченко'') ніхто інший, аніж безосібний, який, користуючись пільгами анонімності, імітує жваву дискусію між кількома людьми навколо певного питання, в якому він зацікавлений. Поширений переважно на дошках іміджборд, через відсутність необхідності створення підробних, а-ля форумівських профілів, і ті ж самі особливості модерації, якій начхати на те, що усі пости на підтримку чергового “вінрарного” треду написані з одного IP. Хоча, як відомо стиль викладу і почерк у кожної людини свій, тому пан часто впізнається. Та можу заспокоїти семенів, через відсутність якихось інших ознак на позаіміджбордний світ, безосібний не надто ненавидить сеймфаґів, оскільки навряд зможе вилити ненависть. Крім того, як можна ненавидіти подібного собі?


== Власне про сабж ==
== Власне про сабж ==
[[Файл:Семен Семенченко 1.jpg|200px|thumb|Типовий семен]]
[[Файл:Семен Семенченко 1.jpg|200px|thumb|Типовий семен]]
Вже було сказано, що специфіка даного аспекту, в основному є результатом безосібності, таким чином, що будь-хто може безосібно висловити думку і так само безосібно себе підтримати. Але тут є і зворотний кінець палиці: через відсутність осібності повідомлень, сененом можна назвати хоч двадцятьох дописувачів. Особливо всевидющі люди з глибоким життєвим досвідом так і роблять, коли бачать, що чисельні повідомлення нещадно калічать їх думку. Якщо ж це і справді сеймфаґ, то безосібний не забуває і слова "Семене, залоґінся" чи "В цьому треді (або просто ВЦТ) панує семен" сиплються вже від іншого сеймфаґа. У будь-якому разі, мистецтво семенити є одним з найважливіших для кожного завсідника АІБ.
Вже було сказано, що специфіка даного явища, в основному, є результатом безосібності. Таким чином, що будь-хто може безосібно висловити думку і так само безосібно себе підтримати. Але тут є і зворотний кінець палиці: через відсутність осібності повідомлень, семеном можна назвати хоч двадцятьох дописувачів. Особливо всевидющі люди з глибоким життєвим досвідом так і роблять, коли бачать, що чисельні повідомлення нещадно калічать їх думку. Якщо ж це і справді сеймфаґ, то безосібний не забуває і слова "Семене, залоґінся" чи "В цьому треді (або просто ВЦТ) панує семен" сиплються вже від іншого сеймфаґа. У будь-якому разі, мистецтво семенити є одним з найважливіших для кожного завсідника АІБ.
 
== Посилання ==
* {{ED|Samefag|Англомовна Драматика про сеймфаґів}}


== Див. також ==
== Див. також ==

Поточна версія на 03:22, 27 листопада 2023

УРЖ
Двоїню цього семена!

Cеймфаґ (семен, Семен Семенченко) ніхто інший, аніж безосібний, який, користуючись пільгами анонімності, імітує жваву дискусію між кількома людьми навколо певного питання, в якому він зацікавлений. Поширений переважно на дошках іміджборд, через відсутність необхідності створення підробних, а-ля форумівських профілів, і ті ж самі особливості модерації, якій начхати на те, що усі пости на підтримку чергового “вінрарного” треду написані з одного IP. Хоча, як відомо стиль викладу і почерк у кожної людини свій, тому пан часто впізнається. Та можу заспокоїти семенів, через відсутність якихось інших ознак на позаіміджбордний світ, безосібний не надто ненавидить сеймфаґів, оскільки навряд зможе вилити ненависть. Крім того, як можна ненавидіти подібного собі?

Власне про сабж

Типовий семен

Вже було сказано, що специфіка даного явища, в основному, є результатом безосібності. Таким чином, що будь-хто може безосібно висловити думку і так само безосібно себе підтримати. Але тут є і зворотний кінець палиці: через відсутність осібності повідомлень, семеном можна назвати хоч двадцятьох дописувачів. Особливо всевидющі люди з глибоким життєвим досвідом так і роблять, коли бачать, що чисельні повідомлення нещадно калічать їх думку. Якщо ж це і справді сеймфаґ, то безосібний не забуває і слова "Семене, залоґінся" чи "В цьому треді (або просто ВЦТ) панує семен" сиплються вже від іншого сеймфаґа. У будь-якому разі, мистецтво семенити є одним з найважливіших для кожного завсідника АІБ.

Посилання


Див. також