Ніколашка: відмінності між версіями
м (→На Кропивачі) |
(Рагуле-раківський апдейт) |
||
| Рядок 2: | Рядок 2: | ||
{{Дупобіль|ніколашок|подрочіть}} | {{Дупобіль|ніколашок|подрочіть}} | ||
[[Файл:Ніколашка1.jpg|thumb|Знайди Ніколашку на фото {{спойлер|крайній справа, підіймається по сходах}}]] | [[Файл:Ніколашка1.jpg|thumb|Знайди Ніколашку на фото {{спойлер|крайній справа, підіймається по сходах}}]] | ||
'''Нікалашка'''(також відомий як Підорашка, Ніколаха, Ніколя, Нікохрюша, Нікошлюшка, Нікококолашка) - | '''Нікалашка'''(також відомий як Підорашка, Ніколаха, Ніколя, Нікохрюша, Нікошлюшка, Нікококолашка, МИhailO, "Піздос-Ви-Кончені", Їбанашка, англ. Nikolashka, груз. ნიყოლაშყა, вірм. Նիկոլաշկա) - фанатка Корча, ватажок (вже колишній) РРР; чудернацький хлопчик-літератор та великий письменник грінтекстом та капсом. Та ще багато чого! Зальотний зі [[Смоктач|смоктача]] анон. На [[Кропивач|кропивачі]] став відомим після [https://kropyva.ch/b/res/176466.html своєї епічної нитки ], в якій він 500 постів підряд [[Дупобіль|обдавав ротяки рагулів-шароварників тугими струменями сечі]]. Від інших зальотних смоктак відрізняється надзвичайною простотою тролінгу: відповідає буквально на кожен допис, що бачить. | ||
== Особистість == | == Особистість == | ||
[[Файл:Ніколашка2.jpg|міні|Ніколашка | [[Файл:Ніколашка2.jpg|міні|Ніколашка курить котячу м'яту перед пацанами і <del>йде пиздярити товпу жидобандерівців</del> додому срати в Кропивач.]] | ||
Лютий націоналіст. Активіст Національного Корпусу. Незважаючи на свій націоналізм сидить на мавпачі, за власними словами ще з часів Віталіка. Спілкується вінницьким суржиком. Дрочить по сім разів на добу. | Лютий націоналіст. Активіст Національного Корпусу. Незважаючи на свій націоналізм сидить на мавпачі, за власними словами ще з часів Віталіка. Спілкується вінницьким суржиком. Дрочить по сім разів на добу. | ||
| Рядок 20: | Рядок 20: | ||
== На Кропивачі == | == На Кропивачі == | ||
З перших же своїх дописів, був оцінений, безосом, через свій вкрай довбойобський стиль спілкування. Після того, як його літературну нитку було видалено з /b/, створив ще один тред, де доводив, що пригоріло таки не в нього, а у всіх інших. Після цієї нитки, ще декілька разів створював нитки на кропивачі, де смішив анонів в своєму фірмовому стилі. | З перших же своїх дописів, був оцінений, безосом, через свій вкрай довбойобський стиль спілкування. Після того, як його літературну нитку було видалено з /b/, створив ще один тред, де з допомогою грінтексту і капсу доводив, що пригоріло таки не в нього, а у всіх інших. Після цієї нитки, ще декілька разів створював нитки на кропивачі, де смішив анонів в своєму фірмовому стилі. | ||
{{Блок|Не треба бути накачаним бірдманом, шоб узнать, шо перед тобой ніколашка! Постійні викрикии, РРРЯЯЯ,ОООА, ЄЄЄЄ видають його з кишками. Часенько пише гріном і любить його змінювати від оригіналу. А головне - на його сенсорі часто западає кнопочка КапсЛоцк, що створюється враження, ніби перед тобою сидить шалава-істеричка. Аоця хуйня )))000))0 проскакує із-за довбячки в сраку перед монітором|Анон з РРР}} | |||
=== Створення РРР === | |||
Після того як т.з, [[Якісний дописувач|"Кропирух"]]став дуже радикально відносится до місцевих рагулів: міряння черепа, пісюна, кидання до газових камер із пердящщими циганками, "Недостатньо якісний допис!" - все це не магло не вилитися у протидію. ею став "Рагуле-Раківський Рух", який буде існувати до их пір, доки буде існувати когорта отих Йаксних Дпсувачів. Ідея у ніколашки базувалася на теплому для нашого серця, рагульстві. Пока ЯД-вачі вигадували, хвантазували і розганяли генератор мемів, - РРР не вигадувало велосипедів і просто пішла ПРОТИ цього всього насилля, як настоящщі мужики! Пробув ніколашка ватажком всього суткі і встиг заїбать даже самих рагулів. Ось, як треба будувати кар'єру, якісні даписувачі! | |||
==Хвилинка адикватності== | |||
Як би там не було, але треди з ніколахою обов'язково треба читати всім новеньким, щоб було зрозуміло, що ТАКИЙ долбоїбізм на Кропивачі і нахуй не потрібен навіть рагулям. І те, що хоч його треди й доходили до бамплііту майже всі - це НЕ є показником крутості та права називати себе справжнім бірдманом. | |||
== Галерея == | == Галерея == | ||
Версія за 03:21, 23 лютого 2021
|
|
Нікалашка(також відомий як Підорашка, Ніколаха, Ніколя, Нікохрюша, Нікошлюшка, Нікококолашка, МИhailO, "Піздос-Ви-Кончені", Їбанашка, англ. Nikolashka, груз. ნიყოლაშყა, вірм. Նիկոլաշկա) - фанатка Корча, ватажок (вже колишній) РРР; чудернацький хлопчик-літератор та великий письменник грінтекстом та капсом. Та ще багато чого! Зальотний зі смоктача анон. На кропивачі став відомим після своєї епічної нитки , в якій він 500 постів підряд обдавав ротяки рагулів-шароварників тугими струменями сечі. Від інших зальотних смоктак відрізняється надзвичайною простотою тролінгу: відповідає буквально на кожен допис, що бачить.
Особистість
Лютий націоналіст. Активіст Національного Корпусу. Незважаючи на свій націоналізм сидить на мавпачі, за власними словами ще з часів Віталіка. Спілкується вінницьким суржиком. Дрочить по сім разів на добу.
Ненавидить:
- Коли хтось думає, що в нього дупобіль
- Кропивач
- Бірдоазірівку
- Галицький діалект
- Слобожанський діалект
- Літературну українську мову
- Слово "Безос"
Любить
- Дрочити
- Смішні меми з тєлєги
На Кропивачі
З перших же своїх дописів, був оцінений, безосом, через свій вкрай довбойобський стиль спілкування. Після того, як його літературну нитку було видалено з /b/, створив ще один тред, де з допомогою грінтексту і капсу доводив, що пригоріло таки не в нього, а у всіх інших. Після цієї нитки, ще декілька разів створював нитки на кропивачі, де смішив анонів в своєму фірмовому стилі.
|
Не треба бути накачаним бірдманом, шоб узнать, шо перед тобой ніколашка! Постійні викрикии, РРРЯЯЯ,ОООА, ЄЄЄЄ видають його з кишками. Часенько пише гріном і любить його змінювати від оригіналу. А головне - на його сенсорі часто западає кнопочка КапсЛоцк, що створюється враження, ніби перед тобою сидить шалава-істеричка. Аоця хуйня )))000))0 проскакує із-за довбячки в сраку перед монітором |
Створення РРР
Після того як т.з, "Кропирух"став дуже радикально відносится до місцевих рагулів: міряння черепа, пісюна, кидання до газових камер із пердящщими циганками, "Недостатньо якісний допис!" - все це не магло не вилитися у протидію. ею став "Рагуле-Раківський Рух", який буде існувати до их пір, доки буде існувати когорта отих Йаксних Дпсувачів. Ідея у ніколашки базувалася на теплому для нашого серця, рагульстві. Пока ЯД-вачі вигадували, хвантазували і розганяли генератор мемів, - РРР не вигадувало велосипедів і просто пішла ПРОТИ цього всього насилля, як настоящщі мужики! Пробув ніколашка ватажком всього суткі і встиг заїбать даже самих рагулів. Ось, як треба будувати кар'єру, якісні даписувачі!
Хвилинка адикватності
Як би там не було, але треди з ніколахою обов'язково треба читати всім новеньким, щоб було зрозуміло, що ТАКИЙ долбоїбізм на Кропивачі і нахуй не потрібен навіть рагулям. І те, що хоч його треди й доходили до бамплііту майже всі - це НЕ є показником крутості та права називати себе справжнім бірдманом.
Галерея
Див. також
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||