Ніколашка: відмінності між версіями
Admin2 (обговорення | внесок) |
|||
| Рядок 30: | Рядок 30: | ||
==Хвилинка адекватності== | ==Хвилинка адекватності== | ||
Як би там не було, але треди з ніколахою обов'язково треба читати всім новеньким, щоб було зрозуміло, що ТАКИЙ долбоїбізм на Кропивачі і нахуй не потрібен навіть рагулям. І те, що хоч його треди й доходили до | Як би там не було, але треди з ніколахою обов'язково треба читати всім новеньким, щоб було зрозуміло, що ТАКИЙ долбоїбізм на Кропивачі і нахуй не потрібен навіть рагулям. І те, що хоч його треди й доходили до бампліміту майже всі - це НЕ є показником крутості та права називати себе справжнім бірдманом. | ||
== Галерея == | == Галерея == | ||
Поточна версія на 22:52, 8 квітня 2024
|
|
|
Нікалашка(також відомий як Підорашка, Ніколаха, Ніколя, Нікохрюша, Нікошлюшка, Нікококолашка, "Піздос-Ви-Кончені", Їбанашка, англ. Nikolashka, груз. ნიყოლაშყა, вірм. Նիկոլաշկա) - фанат Корча, ймовірний засновник РРР; чудернацький хлопчик-літератор та великий письменник грінтекстом та капсом. Та ще багато чого! Зальотний зі смоктача хуй. На кропивачі став відомим після своєї епічної нитки , в якій він 500 постів підряд обдавав ротяки рагулів-шароварників тугими струменями сечі. Від інших зальотних смоктак відрізняється надзвичайною простотою тролінгу: відповідає буквально на кожен допис, що бачить. Алсо інколи ніколашками анон називає харкачерів, які використовують тамтешній сленг за межами самого харкача.
Особистість
Лютий націоналіст. Активіст Національного Корпусу. Незважаючи на свій націоналізм сидить на мавпачі, за власними словами ще з часів Віталіка. Спілкується вінницьким суржиком. Дрочить по сім разів на добу.
Ненавидить:
- Коли хтось думає, що в нього дупобіль
- Кропивач
- Бірдоазірівку
- Слово "Безос"
- Слова "файно" і "смаколики"
- Усі інші слова галицького діалекту
- Слобожанський діалект
- Літературну українську мову
Любить
- Дрочити
- Смішні меми з тєлєги
На Кропивачі
З перших же своїх дописів, був оцінений безосом, через свій вкрай довбойобський стиль спілкування. Після того, як його літературну нитку було видалено з /b/, створив ще один тред, де з допомогою грінтексту і капсу доводив, що пригоріло таки не в нього, а у всіх інших. Після цієї нитки, ще декілька разів створював нитки на кропивачі, де смішив анонів в своєму фірмовому стилі.
|
Не треба бути накачаним бірдманом, шоб узнать, шо перед тобой ніколашка! Постійні викрикии, РРРЯЯЯ,ОООА, ЄЄЄЄ видають його з кишками. Часенько пише гріном і любить його змінювати від оригіналу. А головне - на його сенсорі часто западає кнопочка КапсЛоцк, що створюється враження, ніби перед тобою сидить шалава-істеричка. Аоця хуйня )))000))0 проскакує із-за довбячки в сраку перед монітором |
Участь в РРР
За чутками є засновником забороненої на Кропивачі організації Рагуле-Раківського Руху, який він очолював трохи більше однієї доби після чого був вигнаний звідти самими учасниками РРР за надмірний рако-рагулізм.
|
Після того як т.з, "Кропирух" став дуже радикально відносится до місцевих рагулів: міряння черепа, пісюна, кидання до газових камер із пердящщими циганками, "Недостатньо якісний допис!" - все це не могло не вилитися у протидію. Нею став "Рагуле-Раківський Рух", який буде існувати до их пір, доки буде існувати когорта отих Йаксних Дописувачів. Ідея у ніколашки базувалася на теплому для нашого серця, рагульстві. Пока ЯД-вачі вигадували, хвантазували і розганяли генератор мемів, - РРР не вигадувало велосипедів і просто пішла ПРОТИ цього всього насилля, як настоящщі мужики! Пробув ніколашка ватажком всього суткі і встиг заїбать даже самих рагулів. Ось, як треба будувати кар'єру, якісні даписувачі! |
Хвилинка адекватності
Як би там не було, але треди з ніколахою обов'язково треба читати всім новеньким, щоб було зрозуміло, що ТАКИЙ долбоїбізм на Кропивачі і нахуй не потрібен навіть рагулям. І те, що хоч його треди й доходили до бампліміту майже всі - це НЕ є показником крутості та права називати себе справжнім бірдманом.
Галерея
Див. також
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||